تولید کنندگان

تولید کنندگان

مخاطبین عزیز 

وب سرویس ها به درد چه کسانی می خورند؟ چه کسانی از api های تولید شده سود می برند؟ و چرا لزوما باید API و یا وب سرویس طراحی گردد؟

apiهای طراحی شده توسط توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل و یا صاحبان استارت آپ، وب سرویس ها یا قطعه کدهایی بوده که با ویژگی  پیاده سازی بر روی هر پلتفورمی مطرح می شود. استارت آپهایی که در حوزه نرم افزار فعالیت می کنند، علاوه بر توسعه دهندگان برنامه های نرم افزاری می توانند اقدام به تولید وب سرویس ها با اهداف مشخصی کنند: 

می توان از اهداف کسانی که اقدام به ارائه ای پی آی های مختلف می کنند به موارد زیر اشاره نمود:

1- کاهش هزینه ها ناشی از برنامه نویسی و کد زدن برای توسعه دهندگان از صفر تاصد برنامه کاربردی مشتری

2- کسب در آمد برای توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل و طراحان وب سایت با تولید وب سرویسهای آنها

3- اشتراک گذاری سرویس هایی تحت وب سرویس ها با دیگر توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل و طراحان وب سایت برای ایجاد تعاملی دوطرفه بین آنها

و اما جایگاه مستر ای پی آی گذاشت؟

مستر ای پی آی در آینده ای نه چندان دور، سعی در تبدیل شدن به مارکت apiهای تولید شده توسط تولید کنندگان ای پی آی را خواهد داشت. پس به ما اعتماد کنید و ای پی آی های تولید شده خود را در مارکت ما برای به اشتراک گذاری با دیگران به ما بسپارید. شرایط قرار گیری ای پی آی ها در مارکت مستر ای پی آی به زودی در سایت قرار داده می شود.

 

مزایای استفاده از رمز یکبار مصرف OTP

رمز یکبار مصرف اوتی پی با قابلیت های ارائه شده درمستر ای پی آی پاسخگوی نیازهای توسعه دهندگان و طراحان وب سایت و اپلیکیشن، فریلنسرها، صاحبان کسب و کار و استارت آپها خواهد بود.