درباره مستر ای پی آی

درباره مستر ای پی آی

از دیروز تا امروز

ازآنجایی که حضور پررنگ استارتاپ ها تا حد زیادی زندگی مدرن امروز ما را از نو نوشته اند، وجود این استارت آپ ها که در حوزه فناوری اطلاعات در قالب وب سایت یا موبایل اپلیکیشن به مشتریان ارائه می گردند، تقریبا یکی از الزامات زندگی امروز ما شده است.

اما این استقبال روز افزون مردم به استفاده از استارتاپ های فناوری محور برای رفع نیازهای کوچک و بزرگ و روزمره خود، موجب افزایش حجم سفارش و در نتیجه افزایش هزینه و زمان تولید برنامه ها و پلتفرم ها خواهد شد.

در جهت کاهش دغدغه زمان و هزینه تولید کنندگان بستر های نرم افزاری (وب اپلیکیشن ها / موبایل اپلیکیشن ها) که یا صاحبان کسب و کار و استارتاپ هستند یا به عنوان فریلنسر یا توسعه دهنده و برنامه نویس در یک بیزنس آنلاین کوچک یا بزرگ کار میکنند ، مستر ای پی آی (mrapi.ir) نیز مانند سایر بازیگران و رقبای خود در این عرصه اقدام به ارائه سرویس هایی برای کاهش زمان و هزینه توسعه دهندگان و برنامه نویسان در قالب وبسرویس های رست فول ای پی آی (Restful API) کرده است.

ما در استارتاپ مستر ای پی آی می کوشیم خدمات یا سرویس های عمومی که اکثر برنامه ها و استارتاپ های فناوری اطلاعات محور به آنها نیاز دارند را بصورت ساده ، امن و یکپارچه ارائه کنیم تا توسعه دهنده فقط به منطق برنامه خود بیاندیشد و درگیر پیاده سازی و تست ماژول ها و روال هایی که میتوان به صورت وب سرویس آنها را دریافت کرد نباشد.

ما در مستر ای پی آی ادعا نمی کنیم بی عیب و نقص هستیم ، اما ادعا میکنیم به دنبال رفع نیاز های واقعی  توسعه دهندگان و صاحبان استارتاپ ها ، کسب وکارهای فناوری محور هستیم .

و اما فردا . . .

از ابتدای سال 1398 و پس از استقبال توسعه دهندگانی که تا پایان سال 1397 به جمع شرکای تجاری مستر ای پی آی پیوسته بودند ، تصمیم گرفتیم فعالیت خود را گسترش داده و پای خود را از یک ارائه دهنده سرویس OTP فراتر نهاده و به یاری پروردگار و تیم فنی خود به عنوان مارکت ارائه وب سرویس (API Market Place) تبدیل شده و تاثیر گذاری بیشتری در اکوسیستم استارتاپی ایران داشته باشیم.

هرچند اعتقاد داریم مسیر سخت و پر فراز و نشیبی پیش روی داریم ، لیکن روحیه استارتاپی که در تیم مستر ای پی آی وجود دارد ، هر لحظه ما را برای رسیدن به این هدف بزرگ به پیش می راند و صد البته کمک ، پشتیبانی و دلگرمی شما عزیزان هدف را برای ما دست یافتی تر از پیش خواهد ساخت.

مزایای استفاده از رمز یکبار مصرف OTP

رمز یکبار مصرف اوتی پی با قابلیت های ارائه شده درمستر ای پی آی پاسخگوی نیازهای توسعه دهندگان و طراحان وب سایت و اپلیکیشن، فریلنسرها، صاحبان کسب و کار و استارت آپها خواهد بود.